KOMPETENCJE
W sytuacjach kryzysowych same doradztwo prawne nie wystarcza.

Potrzebne są szerokie kompetencje z zakresu zarządzania w poszczególnych obszarach życia przedsiębiorstwa. Skuteczne wsparcie klienta, zarówno w postępowaniach restrukturyzacyjnych, likwidacyjnych jak i upadłościowych wymaga wieloletniego doświadczenia praktycznego w obszarze zarządzania przedsiębiorstwami.

My to Nasz Zespół. Cytując Michała Żebrowskiego „Sukces to zgrany zespół” i to jest naszym celem w codziennej pracy z klientem. Nasz zespół to specjaliści z zakresu prawa, ekonomii, zarządzania i finansów. Łączymy teorię z praktyką i dzięki temu osiągamy sukces.

DOŚWIADCZENIE
Trzeba lat doświadczeń, by zorientować się, co jest dla nas korzystne (Wojciech Pokora)

Sukces jest powiązany z wiedzą, zaś wiedza płynie z doświadczenia. Nikt jednak nie twierdzi, że w życiu, a w szczególności w biznesie, należy polegać na własnych doświadczeniach. Dlatego warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów, którzy służą radą i pomocą płynącą z ponad 18 letniej praktyki.

ZAANGAŻOWANIE
W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa
– nie przez swoją siłę, ale poprzez wytrwałość.

Zmieniające się otoczenie biznesowe zachęca nas do ciągłych poszukiwań najlepszych rozwiązań. Nie działamy według jednego utartego schematu, tylko proponujemy drogę, która jest indywidualnie dopasowana zarówno do sytuacji kryzysowej w przedsiębiorstwie jak i na specyfiki branży i otoczenia biznesowego.

BEZPIECZEŃSTWO
Ryzyko jest strategią krótkotrwałą.

Dzięki długotrwałym partnerskim relacjom biznesowym docieramy do większej liczby klientów, świadcząc usługi w wielu lokalizacjach. Wypracowane przez nas i naszych partnerów procedury i narzędzia są dowodem na to, że możemy zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo, a dzięki temu długotrwały rozwój.